Επικοινωνία
MENU
Επικοινωνία
Live Chat

Για οποιαδήποτε απορία επικοινώνησε ζωντανά με έναν εκπρόσωπό μας Δευ-Παρ: 09:00 - 18:00

ΤΟ ΠΡΟΪΟΝ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
ΕλλάδαΚύπρος
Τιμή: 

FIBER CONVERTER TP-LINK MC210CS

ΚΩΔ. 212416
Με μια ματιά:
  • Compatible deviceOther devices
  • Device typeAdaptor
  • Εγγύηση 3 έτη
Παράδοση σε 1 εργάσιμη ημέραi
Τιμή: 59,95 €
Παράδοση σε 1 εργάσιμη ημέραi
ΔΟΣΕΙΣ
PRICE ALERT

Για να προσθέσετε το προϊόν
στη λίστα με τα Price Alerts
πρέπει να κάνετε login

PRICE ALERT

Χρησιμοποιώντας
την υπηρεσία Price Alert
θα λάβεις ειδοποίηση
στο e-mail όταν η τιμή
του προϊόντος γίνει
ίση ή μικρότερη από
αυτήν που έχεις ορίσει.

FIBER CONVERTER TP-LINK MC210CS

  • Αρχική τιμή προϊόντος: 59,95 €
  • Ορισμός τιμής Price Alert:
ΚΑΛΕΣΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ801 801 9000Ή ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ / ΚΥΠΡΟ211 999 1900
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
Αξιολογήσεις
O TP-Link μετατροπέας πολυμέσων MC210CS μετατρέπει οπτικές ίνες τύπου 100BASE-FX σε πολυμέσα από χαλκό τύπου 100Base-TX ή το αντίστρ οφο. Είναι σχεδιασμένο για χρήση με 1310nm καλωδίου οτπικής ίνας πολλών καταστάσεων χρησιμοποιώντας την SC-Type υποδοχή, και μεταφέρ ει δεδομένα έως και 15 χιλιόμετρα. Επιπλέον, ο MC210CS μπορεί να λειτουργήσει ως αυτόνομη συσκευή ή με το πλαισίου του συστήματος 19 ’’ της TP-Link.

Τεχνικές Προδιαγραφές

  • Κατασκευαστής
  • Tp-Link
  • Device type
  • Adaptor
  • Compatible device
  • Other devices
  • Part Number
  • MC210CS
  • Εγγύηση
  • 3 έτη

Προς το παρόν δεν υπάρχουν διαθέσιμες αξιολογήσεις για το προϊόν.

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

O TP-Link μετατροπέας πολυμέσων MC210CS μετατρέπει οπτικές ίνες τύπου 100BASE-FX σε πολυμέσα από χαλκό τύπου 100Base-TX ή το αντίστρ οφο. Είναι σχεδιασμένο για χρήση με 1310nm καλωδίου οτπικής ίνας πολλών καταστάσεων χρησιμοποιώντας την SC-Type υποδοχή, και μεταφέρ ει δεδομένα έως και 15 χιλιόμετρα. Επιπλέον, ο MC210CS μπορεί να λειτουργήσει ως αυτόνομη συσκευή ή με το πλαισίου του συστήματος 19 ’’ της TP-Link.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τεχνικές Προδιαγραφές

  • Κατασκευαστής
  • Tp-Link
  • Device type
  • Adaptor
  • Compatible device
  • Other devices
  • Part Number
  • MC210CS
  • Εγγύηση
  • 3 έτη

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ

Προς το παρόν δεν υπάρχουν διαθέσιμες αξιολογήσεις για το προϊόν.

Best Sellers