Επικοινωνία
MENU
Επικοινωνία
Live Chat

Για οποιαδήποτε απορία επικοινώνησε ζωντανά με έναν εκπρόσωπό μας Δευ-Παρ: 09:00 - 18:00

ΤΟ ΠΡΟΪΟΝ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
ΕλλάδαΚύπρος
Τιμή: 

NETW COMP CISCO MGBBX1

ΚΩΔ. 196805
Με μια ματιά:
  • Compatible deviceSwitch
  • Device typeModule
  • Εγγύηση 5 έτη
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίαςi
Τιμή: 313,50 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίαςi
ΔΟΣΕΙΣ
PRICE ALERT

Για να προσθέσετε το προϊόν
στη λίστα με τα Price Alerts
πρέπει να κάνετε login

PRICE ALERT

Χρησιμοποιώντας
την υπηρεσία Price Alert
θα λάβεις ειδοποίηση
στο e-mail όταν η τιμή
του προϊόντος γίνει
ίση ή μικρότερη από
αυτήν που έχεις ορίσει.

NETW COMP CISCO MGBBX1

  • Αρχική τιμή προϊόντος: 313,50 €
  • Ορισμός τιμής Price Alert:
ΚΑΛΕΣΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ801 801 9000Ή ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ / ΚΥΠΡΟ211 999 1900
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
Αξιολογήσεις
Το MGBBX1 αποτελεί ένα 1000BASE-BX-20U SFP transceiver για single-mode fiber (με εμβέλεια έως 40 km) και μήκος κύματος 1310 nm. Συνδέστε εύκολα στα switches σας δικτύωση οπτικών ινών
  • Προσθήκη συνδεσιμότητας οπτικών ινών στα switches των σειρών Cisco Small Business και Cisco Small Business Pro
  • Υψηλής απόδοσης σύνδεσμοι για σύνδεση δικτύων ανάμεσα σε κτίρια
  • Εύκολη αφαίρεση με τον ενσωματωμένο σύρτη του
  • Hot-swappable για να διατηρήσει και να συντηρήσει τη διαθεσιμότητα του δικτύου

Τεχνικές Προδιαγραφές

  • Κατασκευαστής
  • Cisco
  • Device type
  • Module
  • Compatible device
  • Switch
  • Part Number
  • MGBBX1
  • Εγγύηση
  • 5 έτη

Προς το παρόν δεν υπάρχουν διαθέσιμες αξιολογήσεις για το προϊόν.

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Το MGBBX1 αποτελεί ένα 1000BASE-BX-20U SFP transceiver για single-mode fiber (με εμβέλεια έως 40 km) και μήκος κύματος 1310 nm. Συνδέστε εύκολα στα switches σας δικτύωση οπτικών ινών
  • Προσθήκη συνδεσιμότητας οπτικών ινών στα switches των σειρών Cisco Small Business και Cisco Small Business Pro
  • Υψηλής απόδοσης σύνδεσμοι για σύνδεση δικτύων ανάμεσα σε κτίρια
  • Εύκολη αφαίρεση με τον ενσωματωμένο σύρτη του
  • Hot-swappable για να διατηρήσει και να συντηρήσει τη διαθεσιμότητα του δικτύου

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Τεχνικές Προδιαγραφές

  • Κατασκευαστής
  • Cisco
  • Device type
  • Module
  • Compatible device
  • Switch
  • Part Number
  • MGBBX1
  • Εγγύηση
  • 5 έτη

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ

Προς το παρόν δεν υπάρχουν διαθέσιμες αξιολογήσεις για το προϊόν.

Best Sellers